Een vraag hier, een probleem daar. Als parttime klantenservice medewerker ben jij er vol energie voor de klanten van een bekend netwerkbedrijf in Zwolle. Jij zorgt voor antwoorden en oplossingen. Over die ene stroomstoring die nu bijvoorbeeld gaande is in Zwolle-Zuid. Of over die slimme meter die even niet zo slim doet. Energie-aansluitingen, -afsluitingen, meterstanden: het zijn allemaal onderwerpen die voorbijkomen.
Nog niet veel kaas gegeten van energievoorzieningen?
Geen probleem. Als je het maar belangrijk vindt dat de klanten gehoord en geholpen worden, en goed kunt uitleggen. Voordat je aan de slag gaat als parttime klantenservice medewerker, volg je namelijk een training. De training is fulltime, start op 22 maart 2021 en is van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Daarna word je nog twee weken on the job begeleid door coaches, volgens je eigen contracturen.
Werkdagen en -tijden
Over de contracturen gesproken: je kunt 24 tot 40 uur per week aan de slag. Deze uren maak je van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 tot 17.00 uur. De avonden en weekenden ben je dus gegarandeerd vrij.
Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!